Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
13 Kasım’da 8’inci kuruluş yıldönümünü kutlamaya hazırlanan Park Bornova Outlet Center, yeni mimari dekorasyonu ile “İki Bayram Arası” özel indirim günleri de ziyaretçilerini bekliyor. Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, “Yapının bir kısmında değişiklik yapmak, diğer kısımlarını korumak anlamına gelen renovasyona gitmek Park Bornova Outlet Center için kaçınılmaz bir durum olmuştu” dedi.

Ziyaretçilerinin daha rahat ve konforlu bir ortamda alışveriş keyfini yaşamaları için yapılan düzenlemelerle AVM’nin yenilendiğin anlatan Öztezel, sözlerini şöyle sürdürdü: “AVM’ler adeta canlı birer organizma oldukları için; günümüz şartlarına ayak uydurmak zorundadırlar. Park Bornova Outlet Center’de yapılması planlanan, değişiklikler ve yenilikler öncelikle yer kaplamaların eskimesinden dolayı bir zaruretle gündemimize geldi. Bu planlamamızın içeriğinde yer kaplama malzemelerinin değişimi, yeni stant ve kiosk alanlarının belirlenmesi ve disipline edilmesi, çeşitli aktivitelerimizin yapılacağı platformun oluşturulması en önemlisi olan koridorlarımızı ikiye bölen orta alan havuzumun daha şık ve ferah bir görünüme kavuşturulmasıdır.”

Bakım ve yenileşme çalışmalarının AVM’nin kapalı olduğu saatlerde ve özel önlemler alınarak yapıldığını ziyaretçilerin ve mağazaların bundan etkilenmemesi için titizlik gösterdiklerini anlatan Öztezel, özellikle orta alanın daha geniş bir forma kavuştuğunu dile getirdi.

Yeni iç dekorasyonuyla sezona “merhaba” diyen Park Bornova Outlet Center’in yeni yüzünün ziyaretçileri tarafından da beğeni toplayacağını umut ettiklerini dile getiren Öztezel, “Daha konforlu, daha modern ve içaçıcı görünümün, daha güzel bir görüntü ve huzurlu bir mimari ortamın Park Bornova’daki markalarımızın da daha keyifli hizmet verecekleri ortam oluşturacağına inanıyoruz” diye konuştu.

   
20.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 666 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13279 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13291 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss