Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Desa, 2012-2013 sonbahar kış yeni sezon koleksiyonlarında üç tema ile kendini gösteriyor. İngiliz, Osmanlı ve Bizans kültürlerinden ilham alınarak hazırlanan ve İngilizlerin spor giyim tarzıyla, İstanbul’un kültürü ve tarihini harmanlayan ana koleksiyon, “East Meets West”, “Grey Mists on the Bosphorus” ve “Byzantine Glow” adında üç temadan oluşuyor.

Doğu kültürünün grafiksel ve köşeli desenlerinden esinlenerek hazırlanan ilk tema “East Meets West”  siyah, beyaz, kahverengi ve yakut kırmızısı tonlarını harmanlayarak gösterişli, hacimli formların ön planda olduğu ve pürüzsüz derileriyle modern, lüks ve zarif bir dokunuş yaratıyor.

Boğazın büyüleyici kış renklerini temasına taşıyarak oluşturduğu “Grey Mists Of Bosphorus”, yumuşak gri, orman yeşili ve derin mavi tonlarında İngiliz giyim tarzının esintilerini yansıtıyor. Oxford tarzı ayakkabılardan ilham alınarak kurgulanan tema Osmanlının zenginlikleri ile birlikte uzak geçmişin hazinelerini modern hayatın içine taşıyor.

Görkemli bir Bizans şölenini andıran “Byzantine Glow” teması ise tarihin ışıltılı sayfalarından günümüze kızıl kahve, sıcak turuncu, safran, altın tonlarında farklı deri dokularının, kürk detayların bolca kullanıldığı deri çantalarda ve ceketlerde, saf bir ihtişamı İngiliz aristokrasisi ile dans ederek kurguluyor.

Uzun yıllar keyifle giyilen, kalitesi ve şıklığıyla fark yaratan parçalarıyla modaya yön veren Desa, 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonu ile kadınları farklı kültürleri bir arada yaşatan tasarımların dünyasına sokuyor.

Alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınan moda tutkunları, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabilme fırsatını kaçırmayın. Yenilenen tasarımıyla Desa markasının tüm 2012-2013 sonbahar kış ürün gruplarını detaylı olarak inceleyebilir ve doya doya sezon alışverişinizi yapabilirsiniz.

   
21.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 785 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13398 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13410 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss