Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Her hafta değişen temalarıyla farklı ürün çeşitlerinden oluşan kataloğunu müşterilerine sunan Tchibo’da 26 Eylül itibarıyla “Aksesuar Şenliği” başlıyor. Aksesuar denilince ilk akla gelen çanta çeşitlerinde birbirinden farklı modelleri kadınların beğenisine sunan Tchibo’da olası tehlikeli durumlarda zincirin çekilmesi ile yüksek sesli bir acil durum sinyali veren el çantası alarmı da yer alıyor.

Hemen herkesin çantasında bulunan deri cüzdan ve akıllı telefon kılıflarına da yer verilen “Aksesuar Şenliği” teması, şıklığı kadar fonksiyonelliğiyle de hayatları kolaylaştıracak ürünleri kapsıyor. Temada ayrıca tüm aile fertlerine uygun, değişen mevsimle beraber üşümeye başlayan ayakları ısıtmak için rengarenk ve farklı çeşitlerdeki hava aldıran çoraplar bulunuyor.

Aksesuara dair her şey
Hiçbir detayın atlanmadığı “Aksesuar Şenliği” temasında özellikle seyahatlerde tercih edilen tekrar doldurulabilir parfümlük, birçok Tchibo sever kadına seyahatleri esnasında el çantalarında parfümlerini yanlarında taşıyabilme imkanı veriyor. Huni kullanmadan kolayca kullanılabilen ve tekrar doldurulabilir özelliği taşıyan parfümlüğün yanı sıra yine el çantasında kolayca yer bulabilen küçük ve kompakt makyaj setleri de temada satışa çıkacak ürünler arasında bulunuyor. Aksesuarlara dair her detayın düşünüldüğü “Aksesuar Şenliği” 26 Eylül’de tüm Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr’de ve 444 2 826 numaralı sipariş hattında başlıyor. 

   
24.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 681 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13344 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13356 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss