Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Londra’daki dev kongre, yoğun bir ilgiyle devam ediyor.
Öyle ki, aynı anda yapılan 4-5 konferans için, firmalar tercihte zorlanırken, en iyi çözümün; aynı firmadan birkaç isim ile katılım ve sonrasında paylaşım olarak dile getiriliyor.
Çünkü perakendenin geleceği için, çok önemli ipuçlarının ve öngörülerin paylaşıldığı bir kongre bu.

‘Yeni bir fikirlerden haberdar olmak lazım’ diyen ve stratejileri öğrenmek isteyen dostlar kongrede bulunuyor nitekim. Ancak; www.perakende.org sitemiz sayesinde, Türkiye’deki perakende uzmanları da, haber ve yorumlara, fotoğraf ve analiz tabloları ile anında ulaşabiliyor.
Büyük bir başarı…

Medya çözüm ortağı olduğumuz bu kongrenin, ayrıntılı haber ve fotoğraflarını, aynı gün sitemizden canlı olarak takip edebilmek, ne hoş. Öyle değil mi?

Londra’da organize edilen ve dünya perakendesinin nabzını tutan Dünya Perakende Kongresi, yine büyük ilgi uyandırdı. Nitekim ülkemizden de yaklaşık 30 kadar perakende uzmanı, kongrede katılımcı olarak yer alıyor.

Bu dev kongrenin Türkiye Medya partneri ise yine www.perakende.org.
Perakendenin deneyimli ismi ve uzun yıllar PEBEV bünyesinde başarılara imza atmış bir isim olarak Ahmet Oğuz Toraman, en ilgi çekici konferansları, anında dilimize çevirerek, fotoğraflarıyla birlikte Türkiye perakendesinin ana sayfasına ulaştırıyor.

Özlem Elgün Harputluoğlu ve Yaren Öz’ün titiz çalışmalarıyla, her saat başı güncellenen Dünya Perakende Kongresi haberleri, iki gündür, büyük bir ilgiye neden oldu.

Perakendeye gönül vermiş, değişim ve gelişimi es geçmeyen dostlar, sitemizdeki ayrıntılı paylaşımları takip etmeye, üzerlerinde analiz yaparak strateji oluturmaya devam edecek.
Ne büyük keyif…

   
24.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 721 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13180 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13192 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2948 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6948 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss