Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Gala, renkli görüntülere sahne oldu. Birçok Köy Enstitüsü öğretmeni de galaya katılanlar arasındaydı. Oyuncular ve yönetmen ile bir araya gelme fırsatını yakalayan misafirler sevdikleri oyunculara film hakkında sorular sordular.

Galanın ardından misafirler filmin oyuncularıyla beraber Avşar Sinemaları'nda filmi izlediler. Film sonunda izleyiciler oyuncuları ayakta alkışladılar. Erkan Can ise yaptığı konuşmada katılanlara teşekkür ederken “Bu filmi mutlaka izleyin ve izlettirin” diye konuştu.

“Köylü milletin efendisi olacaktır” sloganıyla yola çıkan, Köy Enstitüleri'nin kapatılmasını konu alan “Toprağın Çocukları” filminin yapımcılığını Erkan Can ve Tamer Çiçek üstleniyor. Kapatıldığı tarihe kadar 17 bin 342 öğretmen, 7 bin 300 sağlık memuru ve 8 bin 756 eğitmen yetiştirilen, dünya ülkeleri arasında eğitim alanında en özel örnek olarak görülen Köy Enstitüleri'nin kapatılma sürecinin ve Anadolu halkının aydınlanma savaşının anlatıldığı filmde Erkan Can, Bahtiyar Engin, Suzan Kardeş, Müge Boz, Türkü Turan, Ufuk Bayraktar, Serdal Genç, Bertan Dirikolu, Görkem Türkeş, Menderes Samancılar, Ezel Akay gibi isimler rol alıyor. Filmin görüntü yönetmenliğini Yusuf Aslanyürek, Genel Sanat Yönetmenliğini ise Ezel Akay üstleniyor. 

   
24.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 666 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13180 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13192 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2948 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6948 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss