Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Aralarında Türkiye'nin de bulunduğu bazı yükselen piyasaların görünümünün, "Brics" olarak bilinen Brezilya, Rusya, Hindistan ve Çin'inkinden çok daha parlak olduğu yorumları yapılıyor. İngiliz Daily Telegraph gazetesi, tüm yükselen piyasaları aynı olarak değerlendirme hatasının yapılmaması gerektiğini, bir zamanlar yükselen piyasalar arasında bir favori olan Çin'in talihinin kötüye döndüğünü, Brezilya'nın endekslerinin ise olumsuz bir performans gösterdiğini kaydetti.

Ekonomik büyüme için mükemmel koşulların başka yükselen piyasalarda görüldüğü görüşlerine yer veren gazeteye konuşan Threadneedle'nin yükselen piyasalar fon yönetmeni İrina Miklavchiç, Meksika, Türkiye, Tayland ve Filipinleri beğendiğini söyledi.

"Türkiye'nin notu yatırım düzeyine yükseltilmesi bekleniyor"
Miklavchiç, ABD'de yaşanan canlanmanın Meksika üzerinde olumlu bir etkisinin olduğunu ifade ettikten sonra "Türkiye'de kamu borcunun GSYH'ya oranı, yüzde 79'dan yüzde 39'a geriledi ve Uluslararası Para Fonu, Türkiye'nin devlet tahvillerinin notunun altı ay içinde yatırım derecesine yükseltilmesini bekliyor" diye konuştu.

JP Morgan'dan Emily Whiting de, Türkiye ile ilgili olarak şu değerlendirmede bulundu: "EMEA'da (Yükselen Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) Türkiye parlak bir nokta çünkü enflasyon ve cari işlemler açığı olmak üzere olağan kırılganlıklar, zirveyi gördüğü gibi gözüküyor. Gıda fiyatları düşüyor ve bu temel enflasyonu etkilerken daha düşük enerji fiyatları da, ithalat için bir rahatlama sağlıyor. Hem para biriminin hem de borsanın değeri çekici gibi görülüyor."

Telegraph da, Çin ve Brezilya için yapılan büyüme tahminleri düşürülürken Meksika, Türkiye, Tayland ve Filipinlerin büyüme tahminlerinin ise son dönemde olumlu bir biçimde gözden geçirildiğini yazdı.

Kaynak: The Lira

   
24.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 763 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13353 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13365 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss