Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Sahada tüketiciyle, odaklanma tespitine yönelik özel gözlükler aracılığıyla birebir dolaşan Unilever, araştırmadan elde edilen fırsata dönüşebilecek sonuçları bölge bölge Türkiye Perakendeciler Federasyonu üyeleriyle paylaşmaya devam ederken, Ankara üyeleriyle bu hafta buluştu.

Dün (24 Eylül) Ankara Ticaret Odası Genel Kurul Salonu’nda gerçekleşen seminere PERDER üyesi işverenler ve beraberinde çalıştıkları 70 kadar profesyonel yönetici katıldı. Eğitimin ilk bölümünde dünyadan ve Türkiye’den ortak alışverişçi davranışlarını aktaran Unilever Alışverişçi Araştırmaları Müdürü Gizem Göksu ikinci bölümde, Ankara zincir süpermarketlerde gerçekleştirdikleri araştırma sonuçlarını İstanbul, İzmir ve Antalya toplamı ile karşılaştırmalı olarak PERDER üyelerine aktardı. 

Unilever Ankara Bölge Satış Müdürlerinden Sırrı Acuner ve Üner Akın’ın da katıldığı organizasyon, Ankara PERDER adına Başkan Yardımcısı Mürsel Güven’in kapanış konuşması ve Unilever firmasına plaket takdimi ile sona erdi.  

   
25.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 592 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13275 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13287 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2951 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6954 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss