Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
İnegöl AVM, “Eski arabalar ile zamanda yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?” adlı  Klasik Arabalar sergisiyle İnegöl halkına nostaljik anlar yaşattı. Bursa Klasik Otomobilciler Derneği işbirliği ile estetik tasarımları, kullanıldıkları yılları anlatan tarzlarıyla pek çok kişinin tutkusu olan klasik otomobiller İnegöl AVM’de sergilendi. Ziyaretçiler  1929 Model Ford A’dan 1977 model Mustang’e kadar geniş bir yelpazede toplam 19 adet klasik otomobili yakından görme şansı buldu.

Hem eğlence hem yemek
Toplam da 50 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilere anında 1 fast food menüsü ve 1 eğlence bileti hediye kampanyası gerçekleştirildi.  Büyük ilgi gören kampanya, ciro artışlarına da katkıda bulundu.

Kim masal kahramanı olmak ister?
Geçtiğimiz günlerde çocuklar için drama etkinliği yapıldı. Aileleriyle birlikte katıldıkları etkinlikte çocuklar keyifli saatler geçirdi. AVM’ye ziyarete gelen çocuklar hayallerindeki masal kahramanlarını canlandırdığı  müzikli drama etkinliğiyle birlikte, maske atölye çalışmasıyla da kendi maskelerini yapma imkanı buldular. Külkedisi, Uyuyan Güzel, Keloğlan ve Nasreddin Hoca masallarından seçmeler yapıldı. Farklı kahramanları anlatan kostümlerse hem oyuna katılan hem de seyreden çocukların ilgi odağı oldu. 

 

   
26.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 616 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13398 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13410 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss