Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Koleksiyonun gözdesi, Cap Toe akımına ait özgün ayakkabı modellerini sezonun trendi olan kontrast renklerle yorumlayan marka, sonbahara iddialı bir başlangıç yapıyor. Yeniliklere açık modern kadınların ayaklarını ahenkle saran yüksek platform topuklular, fütüristik zarafeti günümüze taşıyor. Tek renk pantolon ve ceketler, mini şortlar, kalem etekler ve sigaret pantolonlara eşlik eden koleksiyonda bulunan kuzguni ve siyahın asaleti, kırmızı ve turkuvazın cesur tonlarını taşırken şehre keyifli bir ritim harmonisi yayıyor.

Ayakkabılarıyla tarzını ortaya koyan kadınların siluetini bordonun tutkulu ışıltısına yansıtan modeller, feminen detaylarla çarpıcı stili tanımlıyor. Podyumu sokağa dönüştürüp kadının dişi karakterini yansıtan yılan derisi ve siyah Cap Toe modeller, her tarzdaki kıyafetle muhteşem uyumu gözler önüne seriyor.

   
27.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 721 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13404 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13416 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss