Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Lüks giyim markası Desa, 2012-2013 Sonbahar-Kış yeni çanta koleksiyonunda yer alan “Kyra” modelleri ile şıklığı ve özgün tasarımları ön planda tutuyor. Eski zamanların doktor çantalarını andıran şekliyle, tüm çanta severlere nostalji yaşatan sapı ve modern tasarımı harmanlayarak yorumlanmış Kyra modelleri, günümüz kadınını kusursuz bir şekilde tamamlıyor.

İsmini Türkiye’deki tarihi bir yerleşim yerinden alan “Kyra” model çantalar, 3 ayrı tasarımla satışa çıkıyor. Kroko baskılı Kyra’nın orta büyüklükteki modeli hem günlük hem de klasik kullanımıyla çok yönlü bir model olmanın yanı sıra, spor şıklığı yaratmak isteyenler için de çok uygun bir seçim. Daha büyük boyutlu olan “Kyra Superior” modeli ise daha çok çalışan kadına yönelik bir tasarım olarak vitrinlerdeki yerini aldı. i-Pad, laptop gibi çalışan kadınların her türlü ihtiyacını rahatlıkla koyabileceği bu geniş çanta iş kadınlarının şık ve kullanışlı çanta arayışlarını karşılaması amacıyla üretildi. Kyra’nın omuza asılan modeli ise hem gündüz hem de gece kıyafetleriyle uyum sağlıyor. Bu modelin askıları da metal içindeki “deri” formuyla dikkat çekiyor.

Ayrıca, alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınan moda tutkunları, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabilme fırsatını yakalıyor.

   
27.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 630 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13391 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13403 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss