Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Electro World Türkiye, fiyat kırma stratejisinin devamı niteliğindeki “Tarihi Fırsat” sloganıyla ekranlara gelen reklam filminde gerçek olaylardan esinlenerek kurgulanan 3 ayrı senaryoyla müşterilerine seslenerek “Bu fırsatlar kaçmaz” mesajı veriyor. 

Avrupa’nın elektronik perakende devi İngiliz Dixons Retail plc ile Türkiye’nin en önemli özel sermaye yatırımcısı Esas Holding/ODESA ortaklığıyla tüketici elektroniği pazarında faaliyet gösteren Electro World Türkiye, yeni reklam kampanyasıyla tüketicilere kaçırılmayacak fırsatlar sunduğunu bir kez daha vurguluyor. Gerçek olaylardan esinlenen reklamlarda, her biri adeta çok önemli bir dönüm noktası olabilecek fırsatların kaçırıldığı hikâyelerle esprili hatırlatmalara yer veriliyor.

Electro World’ün kaçırılan fırsatlara dikkat çeken esprili reklam filmlerinde spor, tarih ve bilim alanlarında gerçek hayattan esinlenilmiş konular üzerinden müşterilere mesaj veriliyor. Çekimleri yaklaşık 2 gün süren ve Happy People Project imzası taşıyan reklam kampanyası, televizyon filmi dışında, yazılı basın ve dijital aktivitelerle de destekleniyor.

   
28.09.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 688 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13399 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13411 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss