Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Yenilenen ve büyüyen Palm City Mersin’in resmi açılış töreni önceki gün yapıldı. Mersin Vali Vekili Turgut Serimer, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Erol Ertan, Yenişehir Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan başta olmak üzere şehrin ileri gelenleri, STK temsilcileri ve medya temsilcilerinin teşrifleriyle yapıldı.

Aerium Türkiye ve Cefic Başkanı Anthony Mehran Khoi’nin ev sahipliğinde yapılan törene katılmak için yurt dışından özel olarak gelen yatırımcılar, İstanbul başta olmak üzere AVM yatırımcıları ve organize perakende sektöründen ileri gelenlerle, Türk Kızılayı Mersin Başkanı Necmi Erdem ile Alzheimer Derneği Başkanı Prof. Dr. Aynur Özge başta olmak üzere Mersin ve bölgeden önemli sayıda katılım oldu.

Kısa bir süre önce 30 milyon dolar tutarındaki yatırımla yenilenen ve büyüyen adını da yeni konseptine uygun olarak “Palm City Mersin” olarak değiştiren AVM’nin bu resmi açılış töreninde, Anthony Mehran Khoi Valilik vasıtasıyla Mersin Milli Eğitim Camiası’na 20 adet yeni Dell marka laptop bağışladı.

Ayrıca, Khoi Türk Kızılayı Mersin Merkez Binası’nın renevasyon projesine 50 bin dolar tutarındaki desteklerini açıkladı ve bu proje için ilgililerin bir kampanya geliştirmesine ön ayak olacaklarını belirtti.

Khoi, başta Mersin Vali Vekili Serimer olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkan Vekili’ne, Yenişehir Kaymakamı’na çeşitli destekleri nedeniyle bir plaket takdim ederek teşekkür etti. Türk Kızılayı Mersin Başkanı Necmi Erdem ise Anthony Mehran Khoi’ye çok önemli destekleri nedeniyle bir teşekkür plaketi sundu.

Resmi Tören daha sonra Anadolu Ateşi gösterileri ve AVM’nin açılış kurdelesinin kesilmesi, AVM turu ve takiben kokteylle devam etti.

   
01.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 756 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13167 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13179 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2948 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6948 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss