Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Internet Marketing Association (IMA)’nın her yıl düzenleyerek IBM, Microsoft, Adobe gibi teknoloji şirketlerini ağırladığı IMA konferans ve ödül töreni bu yıl Las Vegas’daki Donald Trump Aria Otel’de gerçekleştirildi.

Internet pazarlamacılığı ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren kuruluş yöneticilerinin konuşma yaptığı ödül gecesine 600 kişi katıldı. Birçok farklı dalda ödüllerin sahiplerini bulduğu gecede avmmall.com ‘’Best Foreign Shopping Portal – En İyi Yabancı Alışveriş Portalı’’ ödülüne layık görüldü.

IMA yetkilileri avmmall.com’un sunduğu farlı konsept, sayfa dizaynı, kullanım kolaylığı ve ürün çeşitliliği itibarıyla bu ödülü hak ettiğini belirterek aynı kategoride 4 farklı ülkeden adayın yarıştığını söyledi. Ödülü avmmall.com adına Las Vegas’ın bağlı bulunduğu Nevada eyaletindeki Nevada Türk-Amerikan Derneği  (ATA-Nevada) Başkanı İsmail Onat aldı.

Ödülün kendilerini çok gururlandırdığını ve böyle bir başarıyı hak ettiklerini belirten avmmall.com CEO’su Cüneyt Ortan; “IMA gibi ABD’deki köklü ve prestijli bir kuruluştan bir Türk alışveriş portalı olarak ödül almak bizi çok gururlandırdı. avmmall.com online alışveriş alışkanlıklarını bir adım öteye taşıyarak gerek görselliği, gerek teknik altyapısı ve gerekse ürün yelpazesiyle birçok alanda ödül hak eden bir portal… Tüm internet kullanıcılarını uluslararası alanda ilgi ve takdir toplayan alışveriş portalımıza davet ediyor, ödül için IMA’ya ve tüm avmmall.com üyelerine teşekkür ediyoruz” dedi.

   
01.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 697 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13399 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13411 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss