Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Ülkemiz yaklaşık yüzde 30’un üzerindeki 3G penetrasyon oranı ile Avrupa Birliği ortalamasının üzerinde yer alıyor. 66 milyondan fazla mobil abonenin bulunduğu Türkiye’de, geçtiğimiz yılın ikinci çeyreğinde 24,8 milyon olan 3G abone sayısı ise 2012 yılının ikinci çeyreğinde 37 milyonu aşmış bulunuyor. Mobil cihazlarından 3G ile internete bağlanan abone sayısı da 11 milyona yaklaşıyor. Araştırmalar, Türkiye’deki firmaların büyük çoğunluğunun mobil internet kullanımındaki artışa tam olarak yanıt veremediğini gösteriyor. SMS Digital Scape by VSplash’in Haziran 2012 Yellow.com.tr verilerinden yaptığı analize  göre, Türkiye’deki KOBİ’lerin yüzde 99,24’ünün web siteleri mobile uyumlu değil.

Mobil internet kullanımındaki bu yükselişin firmaların potansiyel müşteriler tarafından bulunma şekillerinde değişikliklere neden olduğunu söyleyen Yellow Medya Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Reyhan Çelik, “Araştırmalara göre, tüketiciler herhangi bir ürün ya da hizmete ihtiyaç duyduklarında online ve mobil platformlardan arama yapıyor. Ayrıca, günümüzde kullanıcılar, masaüstü ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra akıllı telefonlar ve tabletlerden yoğun bir şekilde internete bağlanıyorlar. Bu durum da firmaların mobil cihazlarla uyumlu web sitelerine sahip olmalarını zorunlu kılıyor. Cep telefonundan arama motoruna girerek herhangi bir işkolu ile ilgili firma, ürün ya da hizmet arayan bir kullanıcının karşısına bilgisayarlar için hazırlanmış standart ya da animasyonlu bir internet sitesi çıktığı zaman, o sitenin telefonda sağlıklı bir şekilde görüntülenmesi ve firmanın hemen telefonla aranabilmesi, adresine ulaşılabilmesi mümkün olamıyor. Bu da kullanıcının firmaya ve bilgilerine ulaşmasını engelliyor. Oysa mobil cihazlarda doğru bir şekilde görüntülenmek üzere tasarlanan mobil siteler, sade tasarımları ile hem sınırlı 3G paketinden daha az veri harcanmasını sağlıyor hem de düzgün görüntülenerek potansiyel müşterilerin müşteriye dönüşmesine yardımcı oluyor” diye konuştu.

Firmaların mobilde yer almasına büyük önem verdiklerini ve sundukları çözümlerle bu durumu desteklediklerini vurgulayan Çelik, “Mobile yönelik çözümlerimizin firmalara büyük rekabet avantajı sağladığına inanıyoruz. Örneğin, ‘Yellow Web’ adını verdiğimiz hizmetimiz ile firmalara en avantajlı mobil web sayfası ve sitelerini hazırlıyoruz. Başta Türkçe ve İngilizce olmak üzere, ihtiyaç doğrultusunda her dilde hazırlanabilen bu mobil sayfa ve siteler, arama motorlarında üst sıralarda görüntülenebilecek şekilde optimize ediliyor. Firmanın konumunun harita üzerinde işaretlenmesi sayesinde, potansiyel müşteriler mağazaları ve satış noktalarını da kolaylıkla bulabiliyorlar. Üstelik sitenin C2A (Call to Action) özelliği ile firmayı telefonla aramak ve iletişime geçmek çok kolaylaşıyor. Sayamayacağımız kadar çok artısı bulunan bu hizmetimiz sayesinde firmaların mobil dünyadaki yerlerini almalarını sağlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yellow Medya bünyesinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin en büyük ve en güncel firma rehberi olan Yellow.com.tr’nin de mobil cihazlar için optimize edildiğinin altını çizen Çelik, “Akıllı telefonlarından ve tabletlerinden Yellow.com.tr adresine giren kullanıcılar, mobil cihazları belirleyen altyapımız sayesinde otomatik olarak mobil için optimize edilen sayfaya yönlendiriliyor. Kullanıcını deneyimini ve memnuniyetini bir adım öteye taşıyan bu altyapıyı dileyen tüm firmalar için hayata geçirebiliyoruz. Ayrıca iPhone, iPad ve BlackBerry sahibi kullanıcılar için sunduğumuz Yellow.com.tr uygulaması da hangi konuda hizmet verirse versin, Türkiye’deki herhangi bir firmayı bulmayı son derece kolaylaştırıyor” dedi.   

   
02.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 721 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13390 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13402 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss