Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Helal sertifikasının ihracat yapan firmalara büyük kolaylıklar sağladığını ifade eden Seyidoğlu Genel Müdürü Mehmet Göksu, “Müslüman ülkelerde veya Müslüman nüfusun yaşadığı batılı ülkelerde ihracatımızı artırmak için çalışmalara hız verdik. Hedefimiz bu pazarlarda lider olmak. Bu kapsamda fuarlara büyük önem veriyoruz. Yabancı katılımcılara projelerimizi, yeni yatırımlarımızı ve ürün çeşitlerimizi tanıtıyoruz. Türkiye pazarında elde ettiğimiz güven ve başarıyı dünyaya taşımak istiyoruz” diye konuştu.

Küresel kriz nedeniyle ara verdiği yatırımlara yeniden başlayan Seyidoğlu, ardı ardına açılan mağazaları ve ek fabrika yatırımlarıyla hedef büyüttü. Göksu, “350’den fazla ürün çeşidi piyasaya sürerek geleneksel lezzetlere olan ilgiyi yeniden artırdık. Şimdi sırada dünyanın en ücra noktalarına kadar Osmanlı lezzetimizi tanıtmaya geldi. 2 bin metrekarelik ek fabrika yatırımının inşaatına başladık. Yeni tesislerimizin de devreye girmesiyle ürün çeşidini 400’e kadar çıkarmayı hedefliyoruz. Yılsonunda 50 milyon TL ciroya ulaşarak ihracat yaptığımız ülke sayısını da 20’nin üzerine çıkaracağız. Halihazırda 3 milyon TL ihracata imza attık. Yeni pazarlarla birlikte bu rakamı 10 milyon TL’ye çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

Seyidoğlu ana markasının yanı sıra Sultanbacı, Seysu ve Çokomiss adlı 3 markayla da üretim yaptıkları bilgisini veren Göksu şöyle devam etti: “1990’lı yıllarda günlük 150 kilo helva üretimine başlayan Seyidoğlu, Hadımköy fabrikasının devreye girmesiyle Türkiye ve dünyanın pek çok bölgesine mal satan bir gıda devi haline geldi. 2002 yılında temelini attığımız 8 bin metre karelik fabrikamızda günlük 25 ton helva, 20 ton tahin, 40 ton reçel, 10 ton fındık kreması üretimi yapıyoruz. Firmamızda ham madde alırken ve üretim yaparken  (HACCP) hijyen kurallarına ve ISO kalite sistemine uyuyoruz. Mağazacılık alanda da son yıllarda ciddi yatırımlara imza attık. Seyidoğlu klasik ve yeni dinamik markamız kahvaltı büfeleri ile pazarda büyüyoruz.”

İç piyasada 81 ilin tamamında Seyidoğlu ürünlerinin bulunduğunu ve çok sayıda alışveriş merkezi ve şarküteri raflarında markalı ürünlerin büyük talep gördüğünü anlatan Göksu, “Seyidoğlu ürünleri şu an İstanbul pazarında lider konumda. Seyidoğlu Helva Reçel, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından Güvenilir Gıda üreticisi ödülüne layık görülerek kalitesini tescilledi” diye konuştu. 

   
03.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 946 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13353 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13365 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss