Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
“Her ilde bir Tekzen” sloganıyla Türkiye genelinde, 44 ile ulaşan Tekzen, şimdi de Bitlis’in bereketli ilçesi Tatvan’da müşterilerine merhaba dedi. Tekzen, Tatvan mağazasında, bin metrekarelik bir alanda, 25 kişiye istihdam sağlıyor. Tekzen, 73 DIY, 14 Express, 1 Zen Harmony mağazalarının da içinde bulunmasıyla toplamda 88 mağazaya ulaştı.

Tekzen Yönetim Kurulu Vazifeli Üyesi Ahmet Işıkgece, Tekzen Bölge Müdürü Mehmet Seval, Tekzen Yöneticileri ve Tatvanlıların yoğun katılımı ile gerçekleşen açılışta kurdeleyi Bitlis Vali Yardımcısı Süleyman Çelebi, Tatvan Belediye Başkanı Abdullah Ok, Tatvan İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Engin Öztürk, Tatvan Kaymakamı Murat Erkan kesti.

Eğitime destek durağı Tatvan’da
ÇEDBİK, ETİD, AMPD, Bricoalliance, GFK ve EDRA üyesi Tekzen, başarılarında, bini aşkın iş ortağının öneminin farkında. Bu sebeple misyonunu da “tüm paydaşlarına değer katan sosyal ve çevre sorumluluğu bilincinde, güvenli ve başarılı bir iş ortağı olmak” olarak tanımlıyor. Bugüne kadar TEMA Vakfı, ENAT ve Altı Nokta Körler Derneği gibi birçok kuruluşla sayısız projeye imza atan Tekzen, satranç turnuvalarından çömlekçilik derslerine, resim sergilerinden ebru çalışmalarına, kağıt-atık toplama projelerinden engelli çocuklarla sineme keyfi sonrası orkestra kurmaya değin, farklı projelere ev sahipliği yaptı.

Şimdi de son üç yıldır, “eğitime yüzde 100 destek” kapsamında, mağaza açtığı illerin, köy okullarına destek oluyor. Bu kapsamda, Tekzen, Tatvan’da İl ve İlçe Milli Eğitim’in yönlendirmesiyle Tatvan Koyunpınar Ortaklar Mezrası Okulu’nun ihtiyaçlarını giderdi.

   
03.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 685 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13360 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13372 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6963 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss