Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Forum Kapadokya Kadınlar Kulübü; düzenlediği porselen üzeri vitray yapımı, kurdele nakış yapımı, artık materyalleri dekoratif objeye dönüştürme, örgü, seramik, takı tasarımı, hediye kutusu ve mum yapımı atölyelerinden sonra şimdi de basit el dikişi ile patchwork yapım atölyesine ev sahipliği yapıyor.


Kadınların eğlenirken el becerilerini de geliştirmeyi hedefleyen Forum Kapadokya Kadınlar Kulübü; her ay düzenlediği eğitici atölyelere Ekim ayında basit el dikişi ile patchwork yapım atölyesini ekliyor. Eğitmenler eşliğinde gerçekleşen atölyede Forum Kapadokya tarafından sağlanan malzemelerle yapılan objeler katılımcılara hediye ediliyor.

Forum Kapadokya’da 6 Ekim Cumartesi günü saat 14.00 ila 18.00 arasında düzenlenecek basit el dikişi ile patchwork yapım atölyesine tüm Forum Kapadokya Kadınlar Kulübü üyeleri ücretsiz olarak katılabiliyor.

Katılım kakkında:
Forum Kapadokya Kadınlar Kulübü’ne üye olmayan ve atölyede misafir olmak isteyen katılımcıların, Forum Kapadokya’daki “danışma” noktasına gelerek üyelik formunu doldurmaları yeterli. 2012 yılı boyunca her ayın ilk cumartesi günü yapılacak Kadınlar Kulübü etkinliğinden tüm Kapadokya Kadınlar Kulübü üyeleri faydalanabiliyor.
 

   
04.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 757 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13405 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13417 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss