Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Dünyada 300’e yakın ürünü 150’den fazla ülkede tüketiciyle buluşan, Türkiye’de ise el aletleri segmentinde sadece Koçtaş ile işbirliği yapan ünlü iş makineleri ve el aletleri üreticisi JCB, geçtiğimiz Haziran ayından itibaren sadece Koçtaş mağazalarında satılan el aletleri ürünlerini Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlenen bir etkinlikte yapı ve inşaat sektörünün uzmanlarıyla buluşturdu.

2012 Haziran ayından itibaren dünyanın el aletleri alanında lider kuruluşu JCB ile iş birliği içerisinde olan Koçtaş, dev dünya markalarını kendi çatısı altında topluyor. Markaların Koçtaş’ı tercih etmesi tüketiciye büyük kolaylık sağlıyor.

“Koçtaş sayesinde satışlarımızda büyük başarı elde ettik”
JCB, Türkiye’deki tanıtım ayağı çerçevesinde yaptığı değerlendirmesinde Koçtaş ile iyi bir başlangıç yaptıklarını, işbirliklerinin istikrarlı bir şekilde devam edeceğine inançlarının tam olduğunu aktardı. Koçtaş’ın kendileri için çok iyi bir satış kanalı olduğunu dile getiren JCB “Koçtaş JCB markalı el aletleri için bizim Türkiye’deki tek yetkili satıcımız olmaya devam edecek, JCB ürünlerini ticari amaçlı olarak satmak isteyen tüm işletmeler de bundan sonraki dönemde Koçtaş ile bağlantıya geçecekler” dedi. JCB, potansiyel satış ağı ve tüketicileri ile tanışmaktan ve ürünlerini tanıtmaktan da mutluluk duyduklarını ifade ederek, başarılı işbirliğinden dolayı Koçtaş yetkililerine teşekkür etti.

JCB el aletleri satış ağını Koçtaş oluşturacak
JCB el aletleri, Türkiye’de Haziran 2012’den itibaren sadece Koçtaş mağazalarında satışa sunuluyor. JCB, uzun vadede yapı ve inşaat sektörü temsilci ve çalışanlarına Koçtaş aracılığıyla ürünlerini tanıtarak konuyla ilgili işletmelere bayilik vermeyi hedefliyor. JCB ürünleri satmak üzere almak isteyenlerin tek ve yetkili adresi Koçtaş olacak. Koçtaş, JCB ile anlaşması çerçevesinde JCB el aletlerimni kendi mağazaları dışında tüketicilerle buluşturmak için uygun kriterlere sahip lokal bir satış ağı da oluşturabilecek. 

JCB’nin 2011 cirosu 2.75 milyar euro
1945 yılında Joseph Cyril Bamford (JCB ) tarafından kurulan JCB, bugün inşaat ve tarım ekipman ürünleri ile dünyanın en iyi üç üreticisi arasında yer alıyor. İnşaat malzemeleri ile en büyük özel sermayeli üretici konumunda bulunan JCB’nin cirosu 2011 yılında 2.75 milyar euro’ya ulaştı. Dört kıtada 22 tesisi işleten ve 2 bin bayisi ile pazar lideri konumunda bulunan JCB; dünya çapında 11 binden fazla kişiye istihdam sağlıyor. JCB’nin 300’e yakın ürünü 150’ye yakın ülkede satışa sunuluyor. 

   
04.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 802 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13356 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13368 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss