Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Açılış töreninde konuşma yapan Kim Marketler Zinciri Genel Müdürü Hamit Akçay, “Kazandığımız her kuruşu istihdam ve yatırım için yeniden ekonomiye döndürüyoruz. Ardı ardına açtığımız mağazalarla şu anda 68 şubeye ulaştık. İnşaat ve tadilatı süren mağazalarımızla birlikte yılsonunda 75 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. Firma olarak sektörde yeniliklere öncülük ediyoruz. Gerek mağaza tasarımlarımız ve ürün çeşitliliği ile tüketiciye sağlıklı ve ferah alışveriş imkanı sunuyoruz” diye konuştu.

Perakende sektöründe alışkanlıkların kökten değiştiği bilgisini veren Akçay, “Tüketici kendine değer veren, kalite ve fiyat politikasıyla cazip fırsatlar sunan marketi tercih ediyor. Açtığımız her yeni mağazada tüketicinin takdirini kazanmaktan ayrı bir onur duyuyoruz. Kalitemizi çok daha geniş kesimlere ulaştırabilmek için yeni şehir ve semtlerde de mağaza yatırımları yapacağız. Yeni markamız Kim Pratik ile de sokak aralarına kadar küçük metrekarelerde çok sayıda mağazalar açmaya başladık. Her alanda perakende sektörünün öncü firması olmak için çalışıyoruz. 2 bin kişiye yaaklaşan istihdam rakamlarımızla da ülke ekonomimize destek oluyoruz” dedi. 

   
05.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 793 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13351 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13363 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss