Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Yaşar Holding, Viking Kağıt ile yine bir ilki gerçekleştirdi ve Türkiye’nin gıdalarla temasa uygun ilk ve tek kağıt havlularını üretti. Viking Kağıt’ın Lily ve lansmanını 2012 yılında yaptığı Premia markalı kağıt havlu ürünleri, Avrupa’nın sertifikasyon alanındaki en büyük bağımsız otoritelerinden ISEGA Enstitüsü tarafından “gıda dostu” olarak onaylandı.

 

Premia ve Lily kağıt havlular, öncelikle ISEGA Enstitüsü tarafından değerlendirildi ve içeriğinin gıdalar ile temasa uygun olduğu belirlendi. Ardından uzun ve zorlu süreçlerden oluşan gıdaya nüfuz etme testlerine tabi tutularak gıdalarla temasa uygun sertifikasının sahibi oldu. Premia ve Lily kağıt havlular bu sertifika doğrultusunda yıkanan sebze ve meyveleri kurulamak, kızartmaların yağını almak ve çocuklarının beslenme çantaları için yiyecek paketlemek gibi işlemlerde gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Viking Kağıt Genel Müdürü Turgut Sarıoğlu, ISEGA belgesine başvuru süreçleri hakkında bilgi verirken, “Bu yıl 41’inci yaşını kutlayan Viking olarak sektörümüzde birçok ilke imza attık. Bu ilkleri sürdürmek için 2011 ve 2012 yıllarında toplam 5.7 milyon TL’lik yatırım planıyla büyümeye odaklandık. Gelişen hijyen bilinciyle temizlik kağıdı sektöründe kişi başı tüketimin son 10 yılda yaklaşık 5 kat arttı ve bu süreçte sektöründe birçok fonksiyonel fayda üzerinde duruldu. Biz de her zamanki inovatif yaklaşımımızla sektörümüze dinamizm katmak için tüketicilere yeni faydalar sunmaya karar verdik. Almanya’nın en önemli kuruluşlarından ISEGA Enstitüsü ile uzun bir çalışma gerçekleştirdik. Önce tüm üretim süreçlerini tekrar organize ettik, kullandığımız tüm yardımcı malzemelerin etkilerini detaylı bir şekilde inceledik ve önemli değişiklikler yaptık. Uzun süren incelemelerden sonra Premia ve Lily kağıt havlularımız ISEGA’dan Gıdayla Temasa Uygunluk Sertifikası aldı” diye konuşuyor.

Rakamlarla temizlik kağıdı sektörü ve Viking Kağıt
• Türkiye’de temizlik kağıdı sektörünün pazar büyüklüğü 850 milyon TL
• Tuvalet kağıdı 397 milyon TL ile pazarın yüzde 49’unu oluşturuyor
• 2010 yılı temizlik kağıdı tüketim rakamı 4,4 kilogram
• Viking Kağıt’ın İzmir Aliağa’da bulunan modern tesisleri yıllık 43 bin ton üretim kapasitesine sahip
• Viking Kağıt’ın sadece 2011 yılında ürettiği tuvalet kağıdı ve kağıt havlular ile dünyanın çevresi 110 defa sarılabiliyor
• İhracat performansı:
o 30’u aşkın ülkeye ihracat, cironun yüzde 35’i ihracat kanalı
o 2011 ihracat payları: yüzde 53 İngiltere, yüzde 12 İsrail, yüzde 7,3 Azerbaycan

   
05.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 804 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13393 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13405 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6951 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss