Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Neomarin Çocuk Kültür Merkezi, Ekim ayı programında çeşitli etkinlikler hazırlayarak ziyaretçilerini keyifli anlar geçirtmeye hazırlanıyor. Sanatı ve sanatçıyı hayatın içine taşımak,  gündelik iş ve ilişkilerimizi bu yolla birer ritüel haline getirerek canlandırmak vizyonundan yola çıkılarak hazırlanan program, bu kez modern kukla sanatını ve ahşabın hayat taşıyan dokusunu çocuklarla buluşturuyor. Çocuklar, Neomarin Çocuk Kültür Merkezi etkinliklerine 3-31 Ekim günleri arasında Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri 14.00-18.00 saatleri arasında katılabilecekler. Katılım, Çocuk Kültür Merkezi’nin tüm etkinlikleri gibi ücretsiz olacak.

Ekim ayının en heyecan verici atölye serisi “Kukla ve Obje Tiyatrosu Okulu” olacak.  Okula katılan çocuklar, Ekim ayına yayılmış toplam 6 gün içerisinde profesyonel bir kukla tiyatrosu oyununu fikir aşamasından sahneleme sürecine kadar bütün evreleriyle yaşayacak, yaratacak ve seyirciye sunacaklar. “Kukla ve Obje Tiyatrosu Okulu” dersleri, ülkemizi uluslararası festivallerde başarıyla temsil etmiş olan ve çalışmalarına ulusal bazda da aktif olarak devam eden kukla sanatçısı, Sevinçer Masal Tersanesi kurucusu Çağlayan Sevinçer tarafından verilecek.  Çocuklara modern kukla sanatını tanıtmak, bu sanatın icrasına çocukları dahil etmek ve onların algılarında alternatif bir düzey yaratmak hedefiyle “Kukla ve Obje Tiyatrosu Okulu”,  Sevinçer tarafından kültürlerarası bir disiplin olarak tanımlanan modern kukla tiyatrosunun etkin ve etkili bir örneği olarak sunulacak. 6 Ekim’deki ilk ders, “Açılış, tanışma ve genel giriş; kil yumuşatma, modelleme, karakterin kafasını yaratma” anlatımlarında oluşacak. 7 Ekim’deki ikinci derste, “Kağıt yatırma ve kafanın kilden demontesi” uygulanacak. Üçüncü ders olan 13 Ekim’in içeriği, “Kuklanın bedeni ve el yapımı çalışmaları” olacak.

   
08.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 743 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13356 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13368 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss