Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Tchibo’nun “Lezzete Davet” temasında, havaların soğumasıyla birlikte barbekü keyfini evde sürdürmek isteyenlere yönelik ürünler dikkat çekiyor. Buna ek olarak, yemeklerin lezzetini artıran çözümler arasında yer alan özel pişirme kapağı, gıdaların besin değerlerini korurken hızlı buğulama imkânı sunuyor. Marine tatları sevenler için kolaylık sağlayan marine kabı ve marine şırıngası arzu edilen ideal lezzete ulaşmayı kolaylaştırıyor. Yan bölümlerindeki olukları sayesinde biriken yağın boşaltılmasını kolaylaştıran alüminyum tavanın yanı sıra keskin kenarlı bıçak, delikli kaşık, kepçe, hamur spatulası ve spatula olarak kullanılabilen fonksiyonel kaşık da temada yer alan pratik ürünler arasında bulunuyor.

Güvenlik ön planda
Temada yer alan parmak koruyucu ve kesme yardımcısı ürünleri hem bıçakları hızlı kullananların hem de amatör aşçıların yemek hazırlarken güvende olmasını sağlıyor. Tchibo’nun 10 Ekim’den itibaren Tchibo.com.tr, 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattı ve tüm Tchibo mağazalarında satışa sunulacak “Lezzete Davet” temasında, tazeliği önemli olan et, balık, sebze ve meyvelerin ideal koşullarda saklanmasına yardımcı olan vakum makinesi de bulunuyor.

   
08.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 834 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13346 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13358 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2955 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6962 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss