Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker ve Nissin Foods Holdings CEO’su Koki Ando’nun imzaladığı ortaklık anlaşması ile Nissin Yıldız Gıda Sanayi resmi olarak faaliyetlerine başlamış oldu. Bu ortaklık, Yıldız Holding’in 10’uncu global ortaklığı olma özelliğini de taşıyor. Japonya kökenli Nissin Foods Holdings’in Yıldız Holding’in makarna üretiminden sorumlu şirketi Bellini Gıda’ya yüzde 50 ortaklığı dün itibariyle resmiyet kazandı. Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker ile Nissin Foods Holdings CEO’su Koki Ando, iki grubun ortaklığını resmileştiren son imzayı İstanbul’da attı.
Yıldız Holding’in genel merkezinde düzenlenen imza töreni ile Orta Doğu ve Afrika pazarlarına da açılmayı hedefleyen Nissin Foods, Bellini Gıda’nın yüzde 50’sine 23,5 milyon dolar karşılığında ortak oldu.

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker ortaklıkla ilgili olarak, “Hedefimiz, Japonya’dan makarna getirip Türkiye pazarında satmak değil. Türkiye’de çok iyi makarna markaları var zaten. Hedefimiz, sağlam bir güç birliği ile Türkiye’de üretip, hem Japonya’ya hem de Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika gibi yeni pazarlara açılmak” dedi.

İki şirketin benzer taraflarından birinin de markalarına verdikleri değer olduğuna işaret eden Nissin Foods Holding CEO’su Koki Ando ise, “Yıldız Holding’in birçok büyük markası var. Pek çok kategoride lider. Sadece Türkiye’de değil, bölgesindeki ülkelerde de çok güçlü bir dağıtım ağı kurmuş. Bu da yeni kurulan şirketin en önemli avantajlarından biri” şeklinde konuştu.

Kaynak: Milliyet

   
09.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 893 Kere İncelenmiştir.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13410 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13422 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6952 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss