Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:
Burda Market çalışanları organizasyon kapsamında Kızılay tarafından başlatılan “Bir Kahve Molasına 3 Hayat Sığdır” kan bağışı kampanyası için müşterilerle birlikte kan vererek kampanyaya büyük destek verdi. Bu çerçevede hayata geçirilen “Gönüllü kan bağışı” kampanyası aracılığıyla Burda Market çalışanları kan bağışının önemi hakkında bilgilendirildi ve kan bağışı yapmaları teşvik edildi.

Kızılay yetkililerinden alınan bilgilere göre İstanbul’da en yüksek sayıda kan bağışının Burda Market’te olduğu öğrenildi.

Burda Market Genel Müdürü Tufan Özçit, “Bir gün bizimde kana ihtiyacımız olabilir ya da olmayabilir hiç fark etmez ama bir yerlerde hiç tanımadığımız birilerine faydalı olabileceğimizi düşünmek cidden oldukça keyifli bir duygu. Bunun dışında kan vermenin vücudumuza faydası olacağına inanıyor, herkesi kan vermeye davet ediyorum” dedi.

   
09.10.2012 Tarihinde Eklenmiş Ve Bu Haber 713 Kere İncelenmiştir.
Benzer Sektörel Haberler.
Sistem İstatistik
Gold Firma
:
12 Gold Firma
Standart Firma
:
13360 Stand. Firma
Toplam Firma
:
13372 Toplam Firma
Kayıtlı Sektör
:
114 Sektör
Kayıtlı Ürün
:
2957 Ürün
Kayıtlı İlan
:
6963 İlan
Kayıtlı Kamp.
:
489 Kampanya
Kayıtlı Haber
:
1398 Haber
Kayıtlı Yardım
:
2 Yardım Konusu
İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı, Moda ve Giyim
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss