Firma Ürünleri - Vitrin'deki Ürünler.
Kurumsal Firma Girişi
E-Mail Adres :
Şifreniz :
Lütfen Bilgilerinizi 2. Şahıslar İle Paylaşmayınız.
Kurumsal üye ol, ürünlerini yönet, kampanyalarını oluştur, Ziyaretçiler İle iletişimde kal.
Arama Motoru
Sektör Seç
:
Şehir Seç
:
Aranacak Yer
:
Anahtar Kelime
:

Her Türlü Çelik Yapı, Proje, Tasarım ve Uygulama
İLAN BİLGİLERİ
14.08.2011 Tarihinde Eklendi 789 Kere İncelendi.
Sponsorlu Bağlantılar
   
İlan'a Ait Bilgiler.
İlan Sahibi Firma
:
İlan Başlığı
:
Her Türlü Çelik Yapı, Proje, Tasarım ve Uygulama
İlan Türü
:
Hizmet İlanları
Şehir
:
İstanbul
Firma E-Posta
:
Firma Web Sitesi
:
Firma Telefon Numarası
:
İlan İstatistik
:
14.08.2011 Tarihinde Eklendi 789 Kere İncelendi.
Firma Adres
:
Her Türlü Çelik Yapı, Proje, Tasarım ve Uygulama
Endüstriyel tesisler, proses binaları, çelik konstrüksiyon depo, platform, boru köprüsü, support,karelaj ve cephe sistemleri, köprü, kreyn, silo, bunker ve her türlü çelk yapı tasarımı, statik proje, anahtar teslimi fizibilite, proje yönetimi, ihale dosyası hazırlama, kesin hesap, hakediş, revizyon, rehabilitasyon hizmetleri için uzman ve deneyimli projelendirme kadrosuyla estetik, ekonomik ve güvenli projelerin en hızlı ve hatasız şekilde hazırlanması prensibiyle çalışmaktadır.

Ser Çelik, imalat ve konstrüksiyon tecrübesine de sahip olduğundan projelerin imalata uygun, konstrüktif ve zaman açısından avantajları gözönünde bulundurularak yapılması işverenlerin tercih sebebi olmaktadır. Amacımız hızlı, hatasız, imalata uygun, uygulanabilir, ölçülüp izlenebilir projeler üretmektir.

ÇELİK YAPILAR DEPREME KARŞI GÜVENLİDİR…
Çelik yapının zati ağırlığı az olmasından dolayı etkisinde kalacağı deprem yükü ve absorbe etmesi gereken deprem enerjisi de az olur. Çeliğin esnekliği ve büyük oranda şekil değiştirme özelliği yapının depremi hasarsız atlatmasını sağlar.

ÇELİK YAPI EKONOMIK
Çelik taşıyıcı sistem fabrikasyon olarak hızla üretilir ve kısa sürede monte edilir. Yapım süresinin sağladığı ekonomik kazanç yanında çok daha küçük boyutlu kolon ve kirişler sayesinde kazanılan fazladan alan, aynı yükseklikte daha fazla kat sayısı, binanın uzun ömrü ve yenilenme kolaylıkları, çelik yapıların ekonomik değerini artırır. Endüstriyel yapılarda ilave, eklenti, revizyon, bakım işlerinde uzun vadede ekonomi sağlar ve bu işlerin devamında kolaylıkları diğer yapı elemanlarına oranla çok fazladır.

ÇELİK ÜRETİMDE VE KULLANIMDA KONTROLE AÇIKTIR
Çelik yapı endüstriyel bir üründür, üretimi kontrol altındadır. Bütün imalat prosesleri ve sarf malzemeleri imalattan önce, imalat esnasında ve imalattan sonra bütünüyle kontrol edilebilir, hatalı ürünler kolaylıkla tamir edilebilir, değiştirilebilir. Yapının tüm elemanları yapı kullanımdayken bile kontrole açıktır. Ayrıca gerekli görülürse tadilat ve güçlendirme işleri açısından çok geniş imkânlar sunar

7/24 Ulaşabileceğiniz Hattımız: 0505 50 70 418
İstanbul'dan Olup 2227 Kez İncelendi.
13.08.2011
İstanbul'dan Olup 790 Kez İncelendi.
14.08.2011
İstanbul'dan Olup 1523 Kez İncelendi.
25.11.2011
Kampanyalarımızdan.
Firma İstatistiklerimiz
Toplam Ürünümüz
:
2
Toplam İlanımız
:
3
Toplam Kampanyamız
:
1
Toplam İlan İzleme
:
4540
Toplam Ürün İzleme
:
2805
Toplam Kamp. İzleme
:
1080
Şehirler & Firmaların Bulunduğu Şehir Arşivi.
Türkiye firma rehberi, firma rehberi sitesi, ücretsiz firma ekle, firma ekle ücretsiz, Firma Rehberi, firma siteleri, Firma Ekle, ücretsiz reklam, bedava firma ekle, site ekle, şirket ekle, şirket rehberi, firma ekleme sitesi, firma rehberleri, ilan ekleme sitesi, ücretsiz firma rehberi, firma rehberi istanbul, firma, firmaları, firması, firma ekleme, ücretsiz reklam sitesi, firma reklamı,
Bedava firma ekle,Valid XHTML 1.0 Transitional                Firmalar Rss